10 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

10 niedziela zwykła

10 . 06. 2018

 

 

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy wszystkich do uwielbienia Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe odbywają się w naszym kościele od poniedziałku do soboty o 19.30 a w niedziele o godz. 9.30.

2. Przez dwie najbliższe niedziele, w ramach corocznej inicjatywy Caritas będziemy mogli wspomóc dzieci z najbiedniejszych rodzin na wyjazd, na wakacje. Zbiórka odbędzie się po każdej mszy świętej do puszek. Prosimy o zaangażowanie się w to dzieło, by najbiedniejsze dzieci mogły poczuć się szczęśliwe.

3. Począwszy od poniedziałku, 18 czerwca, w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi o. Generał Arnold Chrapkowski.

4. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą. Dzisiaj również o godz. 15.00, o. Marcin zaprasza dzieci i dorosłych na mecz piłki nożnej, na boisko w klasztornym ogrodzie.

5. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

6. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

7. Serdecznie dziękujemy Paniom: Marcie Miodońskiej i Iwonie Urbańskiej za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panią Ingę Wybierek i Rodzinę Państwa Derda. Dziękujemy Wam za wszelkie wysiłki podejmowanie na rzecz naszej świątyni.