11 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

11 niedziela zwykła

17. 06. 2018

 

 

1. W miesiącu czerwcu zapraszamy wszystkich na nabożeństwa czerwcowe, które odbywają się w naszym kościele od poniedziałku do soboty o 19.30 a w niedziele o godz. 10.00.

2. Od najbliższej niedzieli, 24 czerwca, w naszej parafii zacznie obowiązywać letni porządek Mszy świętych. W niedziele Msze święte sprawowane będą o godz. 700, 9.00, 10.30 i 20.00, w dni powszednie tygodnia o godz. 20.00. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego. Na czas wakacji zawieszamy także wydawanie biuletynu parafialnego.

3. Dzisiaj oraz w najbliższą niedzielę, w ramach corocznej inicjatywy Caritas będziemy mogli wspomóc dzieci z najbiedniejszych rodzin umożliwiając im wyjazd na wakacje. Zbiórka odbędzie się po każdej mszy świętej do puszek.

4. Począwszy od jutra, w naszej wspólnocie zakonnej i parafialnej odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi o. Generał Arnold Chrapkowski.

5. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą. Dzisiaj również o godz. 14.30 o. Marcin zaprasza dzieci i dorosłych na mecz piłki nożnej, na boisko w klasztornym ogrodzie.

6. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

7. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

8. Serdecznie dziękujemy Paniom: Indze Wybierek, Lidii Radeckiej oraz dziewczętom za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy: Panią Marię Walczak i Pana Tadeusza Musialskiego. Dziękujemy Wam za wszelkie dobro okazane naszej parafii.