11 niedziela zwykła


 1. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po mszach św. będą zbierane ofiary na wakacje dla dzieci ubogich organizowane przez Caritas Polska. Dziękuję w imieniu tych dzieci za Waszą pomoc.
 2. Jutro o godz. 19.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
 3. We wtorek przed mszą św. o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 4. W środę o godz. 20.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona będzie z nabożeństwem czerwcowym.
 5. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele odbywa się w dni powszednie po mszy św. o godz. 20.00, a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.
 6. W piątek obchodzimy w Kościele powszechnym Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich czcicieli Bożego Serca zapraszamy na mszę św. o godz. 20.00 z okolicznościowym kazaniem. W piątek przypada również dzień ojca i jest to wyjątkowa okazja, żeby naszych ojców zawierzyć Sercu Jezusowemu. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. W sobotę oddajemy cześć św. Janowi Chrzcicielowi w Uroczystość Jego Narodzenia. Msza św. o godzinie 20.00.
 8. Od przyszłej niedzieli 25 czerwca do 3 września włącznie będzie obowiązywał wakacyjny program mszy św.; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00, a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.
 9. W tym roku O. Leon z naszej wspólnoty klasztornej obchodzi 50 rocznicę święceń kapłańskich, która przypadnie na dzień 1 lipca. Z tej okazji zapraszamy wszystkich pragnących pomodlić się za Jubilata na Eucharystię w przyszłą niedzielę o godzinie 9.00.
 10. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii. Na czas wakacji zawieszamy wydawanie biuletynu parafialnego.
 11. Składamy serdeczne podziękowanie Bratu Robertowi za przygotowanie kościoła na niedzielę. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Rodziny Państwa Kurowskich i Państwa Zielonka-Kubińskich. Dziękujemy wszystkim za dbałość o nasz kościół parafialny.