12 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 niedziela zwykła

24. 06. 2018

 

 

1. Zapraszamy wszystkich wiernych na nabożeństwa czerwcowe, które odbywają się w naszym kościele od poniedziałku do soboty o 1930 a w niedziele o godz. 1000.

2. Od dzisiaj, w naszej parafii obowiązuje letni porządek Mszy świętych. W niedziele Msze święte sprawowane będą o godz. 700, 900, 1030 i 2000, w dni powszednie tygodnia o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego.

3. Dzisiaj w ramach corocznej inicjatywy Caritas możemy wspomóc dzieci z najbiedniejszych rodzin umożliwiając im wyjazd na wakacje. Zbiórka odbędzie się po każdej mszy świętej do puszek. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4. W piątek 29 czerwca obchodzić będziemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Jest to patronalne święto o. Piotra Krzysztoforskiego, przełożonego wspólnoty i proboszcza naszej parafii. Msza święta w intencji solenizanta o godz. 2000. W ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą. Dzisiaj również o godz. 1430, o. Marcin zaprasza dzieci i dorosłych na mecz piłki nożnej, na boisko w klasztornym ogrodzie.

6. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

7. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

8. Serdecznie Pani Marii Walczak, Renacie Romańczuk, Pani Barbarze i Panu Tadeuszowi Musialskiemu za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę i Leokadię Kowal. Bóg zapłać za waszą pomoc.