12 niedziela zwykła


 

Przed nami ostatnie nabożeństwa czerwcowe, podczas których uwielbiamy Boże Serce. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele odbywa się w dni powszednie po mszy św. o godz. 20.00. a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.

We wtorek przed mszą św. o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła. W tym dniu przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Od przyszłej niedzieli 28 czerwca do 6 września będzie obowiązywał wakacyjny program mszy św.; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z Sakramentu Spowiedzi św. 

Składam serdecznie podziękowanie osobom, które wczoraj posprzątały kościół parafialny: rodzina państwa Urbańskich z AGH oraz Pani Marcie Miodońskiej. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę państwa Pietrzak.