13 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 niedziela zwykła

31. 06. 2018

 

 

1. W naszej parafii Msze święte niedzielne sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000, w dni powszednie tygodnia o godz. 2000. Sobotnia Msza święta z formularza niedzielnego.

2. W przyszłą niedzielę, 8 lipca, ofiary z Mszy świętych przeznaczone będą w całości na dzieła ewangelizacyjne naszej archidiecezji. W tym dniu do naszej parafii przyjedzie zespół muzyki kościelnej VITIS 17, który poprowadzi śpiew na Mszach świętych o godz. 900 i 2000 a po nich zaprasza na koncert, pt: Zanurzeni w łasce Pana.

3. We wtorek 3 lipca obchodzić będziemy święto Tomasza Apostoła.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 1930. W sobotę o godz. 1930 nabożeństwo różańcowe i pierwszo sobotnie połączone z wymianą tajemnic różańcowych.

5. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą. Dzisiaj również o godz. 1500, o. Marcin zaprasza dzieci i dorosłych na mecz piłki nożnej, na boisko w klasztornym ogrodzie.

6. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

7. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Krystynie Kozickiej, Justynie, Leokadii i Małgosi Kowal za przygotowanie kościoła na niedzielę. O to samo w następną sobotę prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy za waszą pomoc.