13 stycznia, niedziela Chrztu Pańskiego


 

Trwa nowenna przed Uroczystością  św. Pawła Pierwszego Pustelnika. Św. Paweł Pustelnik jest patronem zakonu paulińskiego. W dniu 20 stycznia br. w Uroczystość Patrona Zakonu Paulinów zapraszamy na Mszę św. o godz. 10.00.,  w czasie której będziemy się modlić w intencji zakonu.

W tym samym dniu 20 stycznia w niedzielę Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga w ramach wizytacji dekanalnej przybędzie do naszej parafii, aby sprawować mszę św. o godz. 10.00. i wygłosi słowo Boże. Po mszy św. pragnie spotkać się z młodzieżą gimnazjalną i ponad gimnazjalną.  Młodzież serdecznie na to spotkanie zapraszam.

Ks. Arcybiskupa powitamy w bramie przed kościołem. Gromadzimy się o godz. 09.50, a po krótkim powitaniu udamy się procesyjnie do kościoła.

Jutro w poniedziałek spotkanie rady parafialnej o godz. 17.45.

W sobotę 19 stycznia o godz. 10.00. spotkanie ministrantów i lektorek przed wizytacją.

Wszystkim parafianom, którzy przyjęli ojca proboszcza w ramach odwiedzin duszpasterskich składam podziękowanie. Cieszę się, że mogłem razem z Wami modlić się w Waszych domach, udzielić błogosławieństwa Bożego i poświęcić czas na rozmowy. Dziękuję za złożone ofiary. Bóg zapłać.

W następną  niedzielę po mszy św. będą zbierane ofiary do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.