14 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

14 niedziela zwykła

08. 07. 2018

1. Porządek mszy świętych w naszej parafii przedstawia się następująco: Msze święte niedzielne sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000, w dni powszednie tygodnia o godz. 2000. Sobotnią Eucharystię sprawujemy z formularza niedzielnego.

2. Zapraszamy wiernych na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Prośby nowennowe prosimy umieszczać w skrzynce przy wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.

3. Dzisiaj w naszej parafii gościmy zespół muzyki kościelnej VITIS 17, który prowadzi śpiew na Mszach świętych o godz. 900 i 2000 a po nich zaprasza na koncert, pt: Zanurzeni w łasce Pana. Natomiast podczas Mszy świętej o godz. 1030 można będzie uczestniczyć w konferencji Pana Doktora Mieczysława Guzewicza nt: Jak zadbać o swoje małżeństwo.

4. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiarę na zakup śpiewników. Dzięki waszej hojności będziemy mogli zakupić 50 nowych sztuk.

5. W przyszłą niedzielę, 14 lipca, będziemy gościć siostrę Kingę z pustelni de Foucauld (czyt. Fuko), ze Szczecina. Siostra skieruje do nas słowo w ramach konferencji duchowej na początku każdej Mszy świętej, po czym zbierać będzie ofiary na rozwój pustelni.

6. W sobotę 14 lipca zespół Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej zaprasza na Mszę świętą o godz. 2000, podczas której poprowadzi śpiew, a po nabożeństwie zaśpiewa w ramach koncertu muzyki kościelnej afrykańskiej.

7. W środę 11 lipca obchodzić będziemy święto Patrona Europy, św. Benedykta.

8. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą.

9. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

10. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

11. Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Małgorzacie Lao i Katarzynie Pietrzak za przygotowanie kościoła na niedzielę. O to samo w następną sobotę prosimy Panie: Barbarę Kołodziej i Martę Miodońską. Dziękujemy za waszą pomoc.