14 niedziela zwykła


  1. Dzisiejsza taca w całości przeznaczona jest na cele ewangelizacyjne diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Po mszy św. prosimy też o wsparcie remontu katedry gorzowskiej. Dziękujemy!
  2. Jutro o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
  3. We wtorek przed mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
  5. Porządek mszy św. w sezonie letnim; w niedziele msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00. W dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. Z formularza niedzielnego. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  6. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  7. Ministrantów przybyłych na wakacje do Łukęcina, zachęcamy do służby przy ołtarzu. O. Marcin zaprasza też do gry w piłkę, w każdą niedzielę po południu od godz. 15.00.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie Pani Krystynie Kozickiej, Pani Justynie i Leokadii Kowal oraz Gosi za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Rodziny Państwa Lao i Państwa Pietrzak. Dziękujemy Wam za troskę o kościół parafialny.
  9. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Grupa ruszająca z Pustkowa będzie mieć postój i Eucharystię w naszym kościele 25 lipca o godz. 12.00. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.