15 niedziela zwykła


W dniu 6 lipca w poniedziałek przybył do naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej O. Marcin Ćwierz. Minione 5 lat kapłaństwa pracował w Belabo w Kamerunie. O. Marcinowi życzymy w pracy duszpasterskiej Bożego błogosławieństwa i opieki Jasnogórskiej Maryi Panny – Patronki naszego paulińskiego zakonu.

Jutro w poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II, a we wtorek koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.

W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek  mszy św. jest następujący; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

W następną sobotę zapraszamy do sprzątania kościoła Rodzinę Państwa Derda oraz Pana Adama Bogusza.

Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

We wtorek 14 lipca zapraszamy na mszę św. z udziałem zespołu Claret Gospel z Wybrzeża Kości Słoniowej oraz na koncert.

Dzisiejsze ofiary zbierane po mszy św. do puszek przeznaczone są na organizację Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej. Za ofiary składamy Bóg zapłać.