15 niedziela zwykła


  1. W dniu dzisiejszym po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na diecezjalne przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.
  2. Jutro o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin.
  3. We wtorek przed mszą św. o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.
  5. W okresie wakacyjnym msze św. w naszej parafii sprawujemy w niedzielę o godz. 7.00.; 9.00.; 10.30.; i 20.00. w pozostałe dni tygodnia o godz. 20.00. Wszystkich, którzy w niedzielę muszą pracować lub wracają do domu zapraszamy na msze św. w sobotę o godz. 20.00.. By godnie móc przeżyć Eucharystię zapraszamy do skorzystania z Sakramentu  Pokuty i Pojednania każdego dnia 20 minut przed mszą św.
  6. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Barbarze Kołodziej, Iwonie Urbańskiej i Marcie Miodońskiej za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowskie oraz Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.