15 niedziela zwykła


  1. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na remont gorzowskiej katedry, która ucierpiała w pożarze. Zebraliśmy 3.819 zł. Dziękujemy!
  2. Jutro o godz. 19.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
  3. We wtorek przed mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
  5. Za tydzień w niedzielę, z racji przypadającego 25 lipca wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.
  6. Porządek mszy św. w sezonie letnim; w niedziele msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00. W dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. Z formularza niedzielnego. Przed każdą mszą św. jest możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  7. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  8. Ministrantów przybyłych na wakacje do Łukęcina, zachęcamy do służby przy ołtarzu. O. Marcin zaprasza też do gry w piłkę, w każdą niedzielę po południu od godz. 15.00.
  9. Jesteśmy wdzięczni Pani Małgorzacie Lao z córką Olą i Pani Katarzynie Pietrzak za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panią Barbarę Kołodziej i Panią Martę Miodońską. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.
  10. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Grupa ruszająca z Pustkowa będzie mieć postój i Eucharystię w naszym kościele 25 lipca o godz. 12.00. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.