15 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 niedziela zwykła

15. 07. 2018

1. Porządek mszy świętych w naszej parafii przedstawia się następująco: Msze święte niedzielne sprawowane są o godz. 700, 900, 1030 i 2000, w dni powszednie tygodnia o godz. 2000. Sobotnią Eucharystię sprawujemy z formularza niedzielnego.

2. Zapraszamy wiernych na nasze cotygodniowe nabożeństwa: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Prośby nowennowe prosimy umieszczać w skrzynce przy wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.

3. Dzisiaj w naszej parafii gościmy siostrę Kingę z pustelni de Foucauld (czyt. Fuko), ze Szczecina. Siostra skieruje do nas słowo w ramach konferencji duchowej na początku każdej Mszy świętej, po czym zbierać będzie ofiary na rozwój pustelni.

4. W poniedziałek, 16 lipca, obchodzić będziemy wspomnienie NMP z Góry Karmel.

5. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą. W każdą niedzielę o godz. 1500 zapraszamy dzieci do udziału w aktywnościach sportowych, w przyklasztornym ogrodzie.

6. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

7. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

8. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIV Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę z kilku miejscowości: Pustkowa, Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Wolina, Polic i Szczecina. Grupa ruszająca z Pustkowa będzie mieć postój i Eucharystię w naszym kościele 25 lipca o godz. 1200. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym facebook.com/szczecinskapielgrzymka. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Barbarze Kołodziej, Marcie Miodońskiej i rodzinie Państwa Ameryk za przygotowanie kościoła na niedzielę. O to samo w następną sobotę prosimy Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowskie i Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy za wasze wsparcie dla dobra parafii.