15 niedziela zwykła


W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 20.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła oraz drogą emailową.

W naszym Kościele pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek Mszy św. jest następujący; w niedzielę Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna Msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą Mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

Po Mszy św. zapraszamy do zakrystii  osoby chętne do zamówienia Mszy Św. za bliskich – żyjących lub zmarłych. Przyjmujemy także na Mszę Św. gregoriańską. Zachęcamy wiernych do rezerwowania Mszy Św. jubileuszowych z racji rocznic sakramentu małżeństwa, urodzin czy imienin.

28 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej jest to pielgrzymka promienista zbierająca pielgrzymów z różnych miast takich jak Łukęcin, Świnoujście, Kamień Pomorski, Mrzeżyno, Gryfice, Łobez, Ińsko, Nowogard, Goleniów, Szczecin, Myślibórz i Barlinek. Pielgrzymka ta rozpoczyna się tutaj w Łukęcinie 25.07. natomiast 26 lipca w  Świnoujściu, Kamieniu Pomorskim i Mrzeżynie i jest najdłuższą pielgrzymką w Polsce. Bieżące informacje z trasy będą przekazywane codziennie poprzez portal społecznościowy pielgrzymów www.szczecinska.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w pieszym pielgrzymowaniu.

W następną niedzielę po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów samochodowych w związku ze zbliżającym się z dniem św. Krzysztofa patrona kierowców.