15 września – ogłoszenia


1. Dziękujemy dziś za posługę w naszej parafii i domu zakonnym braciom Piotrowi i Jakubowi. Życzymy im wiele łask w powołaniu i błogosławieństwa Bożego w klasztorach gdzie zostają przeniesieni. Br. Piotr został przeniesiony do klasztoru w Częstochowie, a br. Jakub na Skałkę w Krakowie. Za posługę w naszym domu i parafii składamy serdeczne Bóg zapłać!

Witamy natomiast brata Adama Kurzyka i mamy nadzieję, że wzbogaci nas swoją obecnością i wesprze w pracy tutaj w Łukęcinie.

2.  Z dzisiejszą niedzielą kończymy w naszym kościele parafialnym  pw. NMP Królowej Polski odprawianie mszy św.  jak w okresie letnim. Od jutra msze św. będą odprawiane w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 10.00 i 16.30. 20 min. przed każdą Mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu pokuty.

3.  W środę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki patrona Polski. Po mszy św. o godz. 17.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła oraz drogą mailową.

W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

4. Po mszy św. będzie można wesprzeć ofiarą Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny US. Za każdy dar serca dziękujemy.