16 niedziela w ciągu roku – ogłoszenia


Dzisiaj po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów samochodowych w związku z dniem św. Krzysztofa patrona kierowców, który przypada w czwartek 25 lipca.

W środę po mszy św. wieczornej o godz. 20.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła oraz drogą emailową.

W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek  mszy św. jest następujący; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

29 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej jest to pielgrzymka promienista zbierająca pielgrzymów z różnych miast.  Pielgrzymka ta rozpoczyna się tutaj w Łukęcinie 25.07. natomiast 26 lipca w  Świnoujściu, Kamieniu Pomorskim i Mrzeżynie i jest najdłuższą pielgrzymką w Polsce. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymowania na Jasną Górę zostanie odprawiona 25 lipca o godz. 12.00. w naszym kościele. Bieżące informacje z trasy będą przekazywane codziennie poprzez portal społecznościowy pielgrzymów www.szczecinska.pl

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Ewa Bogusz. Wieczny odpoczynek…