16 niedziela zwykła


Jutro w poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II, a we wtorek również o godz. 19.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.

W sobotę 25 lipca przypada wspomnienie liturgiczne św. Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej okazji w następną niedzielę po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów. 

31 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – zarchidiecezji szczecińsko-kamieńskiej jest to pielgrzymka promienista zbierająca pielgrzymów z różnych miast.  Pielgrzymka ta rozpoczyna się tutaj w Łukęcinie 25.07. natomiast 26 lipca w  Świnoujściu, Kamieniu Pomorskim i Mrzeżynie i jest najdłuższą pielgrzymką w Polsce. Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymowania na Jasną Górę zostanie odprawiona 25 lipca o godz.  12.00. w naszym kościele, na ktorą serdecznie zapraszamy. Bieżące informacje z trasy będą przekazywane codziennie poprzez portal społecznościowy pielgrzymów www.szczecinska.pl

Dzisiejsze ofiary zbierane  do puszek są przeznaczone na Fundację Obrony Poczętego Życia.

W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek  mszy św. jest następujący; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii. 

Składamy serdeczne podziękowanie rodzinie państwa Derda, oraz Panu  Adamowi  Boguszowi, którzy wczoraj posprzątali kościół parafialnyW następną sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę państwa Kurowskich.