16. niedziela zwykła


Dzisiaj po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów samochodowych w związku z dniem św. Krzysztofa patrona kierowców, który przypada w środę 25 lipca.

W środę po Mszy św. wieczornej o godz. 20.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać na kartkach w skrzynkach drewnianych, które znajdują się w wejściu do kościoła oraz pocztą elektroniczną – lukecin@paulini.pl

W naszym Kościele pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek Mszy św. jest następujący; w niedzielę Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna Msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą Mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

Są wolne intencje mszalne. Kto chciałby zamówić Mszę św. może to uczynić w zakrystii po zakończonej Mszy św. lub mejlem.

28 Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę – z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej jest to pielgrzymka promienista zbierająca pielgrzymów z różnych miast.  Pielgrzymka ta rozpoczyna się tutaj w Łukęcinie 25 lipca natomiast 26 lipca w Świnoujściu, Kamieniu Pomorskim i Mrzeżynie i jest najdłuższą pielgrzymką w Polsce. Bieżące informacje z trasy będą przekazywane codziennie poprzez portal społecznościowy pielgrzymów www.szczecinska.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w pieszym pielgrzymowaniu.

W dniach od 3 do 8 sierpnia br. odbędą się Misje u Stóp Krzyża – Peregrynacja Krzyża. Proszę o zarezerwowanie sobie tego czasu na modlitwę medytację. W czasie trwania misji 5 sierpnia na Mszy św. o godz. 9.00. zostanie zainstalowany i poświęcony w naszym kościele obraz Pana Jezusa Miłosiernego, który poświęci Generał Zakonu Paulinów N.O. Izydor Matuszewski.