17 niedziela zwykła


  1. W ubiegłą niedzielę, złożyliście 1381 zł na środki transportu dla misjonarzy, których zakup organizuje MIVA POLSKA, agenda Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. Dziękujemy!
  2. Jutro o godz. 19.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
  3. We wtorek przed mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
  5. W przyszłą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  6. Porządek mszy św. w sezonie letnim; w niedziele o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00. Sobotnia msza św. z formularza niedzielnego. W dni powszednie o godz. 20.00. Przed każdą mszą św. jest okazja do spowiedzi.
  7. Zainteresowanych zamówieniem intencji mszalnych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszopiątkowe po mszy św. wieczornej. Różaniec wynagradzający w pierwszą sobotę miesiąca i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 19.30.
  9. Jesteśmy wdzięczni Rodzinom Jelińskich, Wysockich i Poradzewskich za posprzątanie kościoła. W kolejną sobotę prosimy Panie Agnieszkę i Weronikę Tałajkowski i Panią Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.