17 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29. 07. 2018

17 niedziela zwykła

 

  1. Msze święte w naszej parafii sprawowane są: w niedziele o godz. 700, 900, 1030 i 2000, w dni powszednie tygodnia o godz. 2000. Sobotnią Eucharystię sprawujemy z formularza niedzielnego.
  2. Dzisiaj w naszej parafii na każdej Mszy świętej modlimy się za kierowców i poświęcamy pojazdy. Przy tej okazji zbieramy do puszki ofiarę na wsparcie MIVA Polska, która pomaga w zakupie środków lokomocji dla polskich misjonarzy.
  3. Zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Prośby nowennowe prosimy umieszczać w skrzynce przy wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.
  4. W środę, 1 sierpnia pamiętajmy o modlitwie za powstańców warszawskich, którzy oddali życie walcząc za Ojczyznę.
  5. Z okazji pierwszego piątku miesiąca zapraszamy na modlitwy do Serca Jezusowego i skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 1930. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 1930 różaniec połączony z wymianą tajemnic.
  6. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą.
  7. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Katarzynie Kurowskiej i Agnieszce Zielonka – Kubińskiej za przygotowanie kościoła na niedzielę. W kolejną sobotę prosimy Panie: Martę Miodońską i Iwonę Urbańską. Dziękujemy za troskę o piękno naszej parafii.