18 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

05. 08. 2018 r.

  1. Msze święte w naszej parafii sprawowane są: w niedziele o godz. 700, 900, 1030 i 2000, w dni powszednie tygodnia o godz. 2000. Sobotnią Eucharystię sprawujemy z formularza niedzielnego.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli z czwartku na piątek w "Adoracji i poście o powołania". Prosimy, nie przestawajcie się modlić o nowe i święte powołania do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego.
  3. W poniedziałek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego.
  4. W przyszłą niedzielę, po mszach świętych będzie możliwość złożenia ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  5. Miesiąc sierpień jest tradycyjnie miesiącem trzeźwości. Zachęcamy was do wytrwania w trzeźwości, a także do podjęcia umartwień w intencji tych, którym alkohol i inne uzależnienia niszczą życie.
  6. Zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy: w poniedziałek przed Mszą świętą odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, we wtorek Koronkę do Bożego Miłosierdzia, w środę po Mszy świętej Nowennę do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Prośby nowennowe prosimy umieszczać w skrzynce przy wejściu do kościoła lub wysłać na naszą pocztę elektroniczną.
  7. W tym tygodniu od piątku rozpoczniemy w naszej parafii "Misje u Stóp Krzyża". To tygodniowe rekolekcje odbywające się, co rok lub kilka lat w parafiach nadmorskich naszej diecezji. Szczegóły na osobnych plakatach.
  8. Zapraszamy wszystkich chłopców i dziewczęta, przebywających w Łukęcinie na wypoczynku, do służby przy ołtarzu. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii przed Mszą świętą.
  9. Przypominamy, że spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  10. Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Marcie Miodońskiej i Iwonie Urbańskiej za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy Panie: Ingę Wybierek i Lidię Radecką. Dziękujemy za troskę o piękno naszej świątyni.