19 niedziela zwykła


Wczoraj rozpoczęły się w naszej parafii Misje Fatimskie, które prowadzi ks. Adam Bocheński proboszcz z parafii św. Faustyny w Szczecinie. Misje zakończą się 15 sierpnia. W programie: o godz. 19.30. modlitwa różańcowa, o 20.00. msza św. z nauką, a po mszy św. Apel Jasnogórski.

W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek  mszy św. jest następujący; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św.

W sobotę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek mszy św. jak w niedzielę. W czasie każdej mszy św. poświęcenie zbóż, ziół i owoców.

Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

Składamy serdeczne podziękowanie rodzinie Państwa Lao, która wczoraj posprzątała kościół. W piątek zapraszamy do sprzątania Panie: Barbarę Kołodziej, Marię Walczak, Halinę Błaszczak.