19 niedziela zwykła


  1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na cele ewangelizacyjne diecezji szczecińsko-kamieńskiej. Po mszy św. będzie możliwość wsparcia – ofiarą do puszek – uczelni katolickich: Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Wydziału Teologicznego w Szczecinie. Dziękujemy każdemu, kto czuje się odpowiedzialny finansowo za uczelnie katolickie w Polsce.
  2. W poniedziałek o godz. 19.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin, a o godz. 20.00 msza św. z wigilii Uroczystości Wniebowzięcia NMP.
  3. We wtorek 15 sierpnia obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek mszy św. jak w niedzielę. W czasie każdej mszy św. poświęcenie zbóż, ziół i owoców, a przed mszą św. wieczorną o godz. 19.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
  5. Porządek mszy św. w sezonie letnim; w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 20.00. Sobotnia msza św. z formularza niedzielnego. W dni powszednie o godz. 20.00. Przed każdą mszą św. jest okazja do spowiedzi.
  6. O. Marcin zaprasza do gry w piłkę, w każdą niedzielę po godz. 15.00.
  7. Zainteresowanych zamówieniem intencji mszalnych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  8. Dziękujemy Bratu Robertowi za przygotowanie i posprzątanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę prosimy Panią Katarzynę Kurowską i Panią Agnieszkę Zielonka-Kubińską. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.