17 niedziela zwykła


  1. W dniu dzisiejszym kazanie głosi O. Marcin Bronakowski z zakonu Ojców Franciszkanów z Niepokalanowa. Za wygłoszone słowo Boże – Bóg zapłać.
  2. Ofiary do puszek składane po mszy św. przeznaczone są na Akcję św. Krzysztof – 1 gr. za 1 km na środki transportu dla misjonarzy, którą organizuje MIVA Polska. Po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów z okazji jutrzejszego dnia św. Krzysztofa, patrona kierowców.
  3. Jutro wyrusza XXXII piesza pielgrzymka Szczecińska z Pustkowa z pod  Krzyża na Jasną Górę. Pielgrzymi przybędą do naszego kościoła, aby o godz. 12.00. uczestniczyć w mszy św. Wszystkich chętnych zapraszamy na Eucharystię.
  4. Jutro o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin.
  5. We wtorek przed mszą św. o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.
  7. W okresie wakacyjnym msze św. w naszej parafii sprawujemy w niedzielę o godz. 7.00.; 9.00.; 10.30.; i 20.00. w pozostałe dni tygodnia o godz. 20.00. Wszystkich, którzy w niedzielę muszą pracować lub wracają do domu zapraszamy na msze św. w sobotę o godz. 20.00.. By godnie móc przeżyć Eucharystię zapraszamy do skorzystania z Sakramentu  Pokuty i Pojednania każdego dnia 20 minut przed mszą św.
  8. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie rodzinie państwa Derda oraz Panu Adamowi Boguszowi za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie Katarzynę Kurowską i  Agnieszkę Zielonka-Kubińską. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.