2 niedziela Adwentu


  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych.
  2. Również dzisiaj po mszach św. będą zbierane ofiary do puszek, które zostaną przeznaczone na Kościoły Wschodu.
  3. W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii.
  4. We wtorek o godz. 16.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W środę o godz. 17.00. nowenna i msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Od nowego roku liturgicznego będą sprawowane każdego 10 dnia miesiąca msze św. w intencji ojczyzny. Pierwsza msza św. odbędzie się w nadchodzący czwartek o godz. 17.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę. Przed udzieleniem błogosławieństwa wspólnie odmawiać będziemy modlitwę za ojczyznę ks. Piotra Skargi.
  7. We wtorek 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu zostanie rozpoczęty przez Ojca świętego Franciszka rok poświęcony Miłosierdziu Bożemu pod hasłem Miłosierni jak Ojciec. Rozpoczęcie w naszej parafii w tym samym dniu o godz. 17.00. Zapraszamy na wspólną modlitwę.  W każdą niedzielę i uroczystości będziemy odmawiać przed mszą św. przez cały rok do 20 listopada następnego roku Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  8. Trwa Adwent, który jest czasem naszego przygotowania się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, podczas których czcimy pierwsze przyjście Chrystusa między ludzi. Msze św. roratnie w naszym kościele są sprawowane dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki, a dla dorosłych również we wtorki i czwartki o godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby rodzice nadal przyprowadzali swoje dzieci na msze św. roratnie. i jak to czynią, sami uczestniczyli w tych mszach św.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie Panu Tadeuszowi Musialskiemu i rodzinie państwa Troszczyńskich za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy rodzinę państwa Binkowskich.  Dziękujemy wszystkim za dbanie o nasz kościół.