2 niedziela Wielkiego Postu


  1. W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II.
  2. We wtorek o godz. 16.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę o godz. 17.00 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30., a Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o godz. 10.00.
  5. Jak co roku druga niedziela Wielkiego Postu zwaną Ad Gentes jest dniem poświęconym wsparciu duchowemu i materialnemu misjonarzy polskich na całym świecie. Z tej racji ofiary z tacy przeznaczone są na ten cel.
  6. W dniu wczorajszym przybył z Bachledówki do naszej wspólnoty zakonnej i parafialnej O. Leon Chałupka, były Administrator Generalny naszego paulińskiego zakonu. To za Jego kadencji została dokończona budowa naszej świątyni i oddana do sprawowania sakramentów. O. Leonowi życzymy w pracy duszpasterskiej Bożego błogosławieństwa i opieki Jasnogórskiej Maryi Panny – Patronki naszego paulińskiego zakonu.
  7. W zakrystii lub w kancelarii parafialnej można składać ofiary na kwiaty i elementy dekoracyjne do grobu pańskiego.
  8. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom Agnieszce i Weronice Tałajkowskim oraz Mariannie Mikołajczyk za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy rodzinę państwa Derda oraz Pana Adama Bogusza. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.