2 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

2 NIEDZIELA ZWYKŁA

 14.01.2018

 

1. W obecnych dniach przeżywamy nowennę przed uroczystością patrona zakonu paulińskiego św. Pawła I Pustelnika. Zakończy się ona w niedzielę 21 stycznia, podczas uroczystej Mszy świętej o godz. 16.30, która będzie centralnym punktem przeżywania uroczystości Patrona naszego Zakonu. Przed Mszą świętą, o godz. 16.15, o. Marcin zaprasza wszystkie dzieci, którym przybliży w krótkim kazaniu życie świętego, udzieli błogosławieństwa, a także rozda słodkie niespodzianki. Przypominamy, że nie będzie w tym dniu Mszy świętej o godz. 10.00.

2. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Babci a w poniedziałek Dzień Dziadka. Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków do naszej świątyni na wspólną modlitwę.

3. W środę, 17 stycznia obchodzimy Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce, natomiast od czwartku 18 stycznia rozpoczniemy tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

4. Zachęcamy do udziału w naszych cotygodniowych modlitwach. W poniedziałek o 16.50 odmawiamy litanię do św. Jana Pawła II, w intencji naszych rodzin, we wtorek o 16.50 Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

5. Dziękujemy wszystkim parafianom za przyjęcie i wspólną modlitwę podczas tegorocznej kolędy. Cieszymy się ze wspólnie spędzonych chwil i wierzymy, że wydadzą one dobre owoce w życiu każdego z nas. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy Wam w całym roku 2018. Dziękujemy za ofiary, które złożyliście przy okazji wizyty duszpasterskiej.

6. Dziękujemy również Paniom: Krystynie Kozickiej, Leokadii, Justynie i Gosi Kowal. W tym tygodniu o pomoc w sprzątaniu prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy za dbałość o piękno naszej świątyni.