20 niedziela zwykła


  1. W poniedziałek o godz. 19.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
  2. We wtorek przed mszą św. wieczorną o godz. 19.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
  4. W sobotę 26 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Od godz. 19.00 modlitwę poprowadzą pielgrzymi z Kamienia Pomorskiego. Msza św. rozpocznie się o godz. 20.00. Nasze czuwanie przy Maryi zakończymy ok. 21.00 Apelem Jasnogórskim. Panu Bogu pragniemy podziękować w jubileuszowym roku 300-lecia koronacji wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej, za Jej obecność w naszym życiu osobistym i Jasnogórskiej Ikonie oraz modlić się w intencji naszej ojczyzny.
  5. Porządek mszy św. w sezonie letnim do 3 września włącznie: w niedziele o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 20.00. Sobotnia msza św. z formularza niedzielnego. W dni powszednie o godz. 20.00. Przed każdą mszą św. jest okazja do spowiedzi.
  6. O. Marcin zaprasza do gry w piłkę, w każdą niedzielę po godz. 15.00.
  7. Zainteresowanych zamówieniem intencji mszalnych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  8. Dziękujemy Pani Katarzynie Kurowskiej i Pani Agnieszce Zielonka-Kubińskiej za przygotowanie i posprzątanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę prosimy Panią Iwonę Urbańską i Panią Martę Miodońską. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.
  9. Naszym gościom życzymy wielu łask Bożych i dobrego wypoczynku w Łukęcinie.