30 niedziela zwykła


  1. Dziś po mszy św. przedpołudniowej nabożeństwo różańcowe. Od poniedziałku do soboty różaniec w naszym kościele o godz. 16.30, a po nim msza św.
  2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  3. Środową nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączymy z nabożeństwem różańcowym przed mszą św. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła. Można też skorzystać ze skrzynki intencji na naszej stronie internetowej.
  4. W następną niedzielę wymiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz. 10.00.
  5. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Od dzisiaj można składać wypominki za zmarłych, w których intencji modlić się będziemy od 1 do 8 listopada. Wypominki składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Kartki do wpisywania imion i nazwisk są wyłożone na stole pod chórem. Przyjmujemy również ofiary na dekoracje do naszego kościoła z okazji 1 listopada.
  6. Jutro rozpocznie się pielgrzymka na Jasną Górę i do Krakowa – Łagiewnik. Wyjazd z Łukęcina o godz. 4.45., a z Dziwnowa o godz. 5.00. Pozostających parafian zapewniamy o modlitwie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Jasnogórskiej szczególnie w godzinie Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00., który będzie transmitowany przez Telewizję Trwam.
  7. Serdecznie dziękujemy rodzinie państwa Michalskich za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Pana Tadeusza Musialskiego i Panią Marię Walczak. Dziękujemy, że czujecie się odpowiedzialni za swój kościół parafialny.
  8. We wtorek 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych msza św. w naszym kościele tylko o godz. 10.00. a po mszy św. różaniec za zmarłych z wypominkami.