21 niedziela zwykła


 1. W poniedziałek o godz. 19.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
 2. We wtorek przed mszą św. wieczorną o godz. 19.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.
 3. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 19.30. W sobotę Różaniec połączony w wymianą tajemnic dla Koła Żywego Różańca o godz. 19.30. Intencja zamówiona przez Koło Żywego Różańca na miesiąc wrzesień zostanie odprawiona w niedzielę 3 września na Mszy świętej o godz. 20.00.
 5. W przyszłą niedzielę, tj. 3 września po raz ostatni będziemy sprawować Msze św. według porządku letniego, czyli o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 20.00. Sobotnia msza św. z formularza niedzielnego. Od poniedziałku 4 września w dni powszednie Msza święta będzie odprawiana o godz. 17.00, natomiast w niedziele o godz. 10.00 i 16.30. Przed każdą mszą św. jest okazja do spowiedzi.
 6. Od przyszłej niedzieli wznawiamy wydawanie biuletynu parafialnego. Jeśli ktoś pragnąłby wesprzeć ofiarą nasz biuletyn, może to uczynić w zakrystii.
 7. W piątek, 1 września obchodzić będziemy kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji ofiar podczas Mszy świętej o godz. 20.00.
 8. O. Marcin dziś po raz ostatni w tym sezonie wakacyjnym zaprasza dzieci do gry w piłkę, rozpoczęcie o godz. 15.00.
 9. Zainteresowanych zamówieniem intencji mszalnych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
 10. Dziękujemy Paniom Iwonie Urbańskiej i Marcie Miodońskiej za przygotowanie i posprzątanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę prosimy Pana Tadeusza Musialskiego i Panią Marię Walczak. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.
 11. W poniedziałek 4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii na Mszę świętą o godz. 17.00, podczas której będziemy modlić się za nie, a także pobłogosławimy tornistry oraz inne szkolne artykuły, które dzieci przyniosą ze sobą do kościoła.