21 niedziela zwykła


W poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin, a we wtorek również o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Zapraszamy na mszę św. o godz. 20.00., której będzie przewodniczył O. Marcin Ćwierz i wygłosi słowo Boże. Po Eucharystii Apel Jasnogórski, który poprowadzi O. Piotr Krzysztoforski. Panu Bogu pragniemy podziękować za obecność Maryi w Jasnogórskiej Ikonie oraz modlić się w intencji naszej ojczyzny.

W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek mszy św. jest następujący; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. Od 7 września (tj. poniedziałku), msze św. w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 10.00. i 16.30.

Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Leokadii i Marzenie Kowal, które w piątek posprzątały kościół. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania Panie: Agnieszkę i Weronikę Tałajkowską oraz Mariannę  Mikołajczyk.