22 niedziela zwykła


 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

03 września 2017 roku, XXII niedziela zwykła

 

1. W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy świętej odbywa się zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz ofiar sierpniowych nawałnic, organizowana przez CARITAS POLSKA.

2. W poniedziałek o godz. 16.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.

3. We wtorek przed mszą św. wieczorną o godz. 16.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.

5. Od poniedziałku 4 września zmiana porządku mszy świętych. W dni powszednie Msza święta będzie odprawiana o godz. 17.00, natomiast w niedziele o godz. 10.00 i 16.30. Przed każdą mszą św. jest okazja do spowiedzi.

6. W poniedziałek 4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii na Mszę świętą o godz. 17.00, podczas której będziemy modlić się za nie, a także pobłogosławimy tornistry oraz inne szkolne artykuły, które dzieci przyniosą ze sobą do kościoła.

7. W piątek 8 września obchodzić będziemy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. 

8. Zainteresowanych zamówieniem intencji mszalnych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

9. Dziękujemy pani Marii Walczak i panu Tadeuszowi Musialskiemu za przygotowanie i posprzątanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę Kowal, Leokadię Kowal. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.