22 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2 września 2018 r.

  1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią, kiedy to Msze święte sprawujemy według porządku wakacyjnego, to znaczy o godz. 700, 900, 1030 i 2000. Począwszy od poniedziałku, 3 września Msze święte w tygodniu odbywać się będą o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630.
  2. W każdy poniedziałek przed Mszą świętą wzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II odmawiając litanię za rodziny, we wtorek przed Mszą świętą modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę zaś po Mszy świętej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby nowennowe można tradycyjnie wrzucać do skrzynek znajdujących się w wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek pół godziny przed mszą św. będzie okazja do spowiedzi, a po mszy św. nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Natomiast w sobotę obchodzić będziemy święto Narodzenia Matki Bożej. Msza św. o godz. 1700.
  4. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Małgorzacie Lao z córkami oraz Katarzynie i Zuzannie Pietrzak za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy Panie: Barbarę Kołodziej i Martę Miodońską. Dziękujemy za troskę o wygląd naszej świątyni.