22 niedziela zwykła


W  poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin, a we wtorek również o godz. 19.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 20.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piętek i sobota miesiąca.

W następną niedzielę po mszy św. o godz. 9.00. wymiana tajemnic różańcowych.

Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

W naszym kościele parafialnym pw. NMP Królowej Polski w okresie wakacyjnym porządek  mszy św. jest następujący; w niedzielę msze św. o godz. 7.00; 9.00; 10.30 i 20.00; a w dni powszednie o godz. 20.00. W soboty wieczorna msza św. z niedzieli, zwłaszcza dla tych, którzy  w świąteczny dzień nie mogą uczestniczyć w Eucharystii. 20 min. przed każdą mszą św. możliwość  skorzystania z sakramentu spowiedzi św. Od 7 września,  od następnego poniedziałku, msze św. w dni powszednie o godz. 17.00. a w niedziele o godz. 10.00. i 16.30.

Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Agnieszce i Weronice Tałajkowskim oraz  Mariannie  Mikołajczyk, które wczoraj posprzątały kościół. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania Pana Tadeusza Musialskiego oraz rodzinę państwa Troszczyńskich.

We wtorek 1 września po mszy św. o godz. 20.00 spotkanie rady parafialnej.