23 niedziela zwykła


 

 

  1. Zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz ofiar sierpniowych nawałnic, którą przeprowadziliśmy w zeszłą niedzielę przyniosła 1.837 zł. Dziękujemy za waszą hojność i braterską miłość okazaną potrzebującym.
  2. W poniedziałek o godz. 16.50 litania do św. Jana Pawła II w intencji rodzin.
  3. We wtorek o godz. 16.50 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę po mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła lub wysłać pocztą elektroniczną.
  5. Przypominamy, że od poniedziałku 4 września obowiązuje nowy porządek mszy świętych. W dni powszednie Msza święta jest odprawiana o godz. 17.00, natomiast w niedziele o godz. 10.00 i 16.30. Przed każdą mszą św. jest okazja do spowiedzi.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  7. W czwartek 14 września obchodzić będziemy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza święta odpustowa w katedrze, w Kamieniu Pomorskim o godz. 17.00. W Piątek 15 września wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  8. Zainteresowanych zamówieniem intencji mszalnych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.
  9. Dziękujemy Paniom Justynie Kowal, Leokadii Kowal, Agnieszce Zielonka Kubińskiej i dzieciom za przygotowanie i posprzątanie kościoła na niedzielę. W najbliższą sobotę prosimy Panie: Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.