23 niedziela zwykła


1.     Przypominamy, że Msze święte w tygodniu odbywają się o godz. 1700, a w niedziele o 1000 i 1630. Spowiedź w naszym kościele odbywa się codziennie 20 minut przed Mszą świętą.

2.     W każdy poniedziałek przed Mszą świętą wzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II odmawiając litanię, we wtorek przed Mszą świętą modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia, w środę zaś po Mszy świętej Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby nowennowe można tradycyjnie wrzucać do skrzynek znajdujących się w wejściu do kościoła lub wysłać na naszą skrzynkę mailową.

3.     W piątek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

4.     W przyszłą niedzielę, 16 września na Mszy św. o godz. 10.00 pożegnamy o. Marcina Ćwierza i przywitamy o. Grzegorza Libudę. Po Mszy świętej zapraszamy do jadalni klasztornej na ciepły posiłek wszystkich chcących pożegnać o. Marcina.

5.     Również w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

6.     Składamy serdeczne Bóg zapłać Paniom: Marcie Miodońskiej i Jolancie Kaproń za przygotowanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu prosimy Panią Agnieszkę i Weronikę Tałajkowski oraz Panią Mariannę Mikołajczyk. Dziękujemy za troskę o wygląd naszej świątyni.