23 niedziela zwykła


Od jutra od 7 września porządek liturgiczny mszy św. przedstawia się następująco: w niedziele msze św. o godz. 10.00. i 16.30., a w dni powszednie o godz. 17.00.

W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin, a we wtorek również o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

We wtorek będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP.

W środę o godz. 17.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.

Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

Prosimy Rodziców o zgłoszenie do kancelarii parafialnej dzieci, które przystąpią w bieżącym roku szkolnym do Sakramentu Eucharystii – I komunii świętej oraz Sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia można dokonać do 20 września.

W dniu 21 czerwca br. Ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga – Metropolita Szczecińsko – Kamieński poświęcił w naszym kościele parafialnym relikwie i obraz św. Jana Pawła II. W każdy poniedziałek modlimy się za wstawiennictwem Tego świętego w intencji rodzin, zwłaszcza z naszej parafii.  Zostało zebranych 5 250 złotych. Ta kwota wystarczyła do instalacji relikwii oraz namalowania obrazu. Głównymi ofiarodawcami byli parafianie oraz goście, którzy uczęszczają do naszej świątyni na msze św. Wszystkim darczyńcom w imieniu rady parafialnej i naszej wspólnoty klasztornej składamy podziękowanie. Bóg zapłać.

Składamy serdeczne podziękowanie Panu Tadeuszowi Musialskiemu oraz rodzinie państwa Troszczyńskich, którzy wczoraj posprzątali kościół. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę państwa Binkowskich.