26 niedziela zwykła


 

1. W  poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii.  

2. We wtorek o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obchodzimy święto Michała, Gabriela, Rafała – Archaniołów.

3. W środę o godz. 17.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Dzisiaj po mszach św. zbierane będą ofiary do puszek na Światowe Dni Młodzieży 2016 w naszej archidiecezji.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W sobotę 3 października odbędzie się II Procesja Różańcowa w intencji  Miasta Dziwnów i Gminy Dziwnów: Łukęcina, Międzywodzia, Dziwnówka i Dziwnowa. Procesja rozpocznie się mszą św. w kościele garnizonowym Matki Bożej Różańcowej w Dziwnowie o godz. 15.00. a zakończy się w kościele św. Józefa w Dziwnowie. Z tego względu zamiast mszy św. o godz. 17.00. będzie o godz. 8.00. 

7. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie koła członków Koła Żywego Różańca.

8. W  czwartek 1 października  rozpoczyna się miesiąc październik,  w którym oddajemy cześć Matce Bożej Różańcowej.  W dni powszednie nabożeństwo różańcowe przed  mszą św. o godz. 16.30. a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00. 

9. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

10. Składamy serdeczne podziękowanie rodzinie państwa Pietrzak, która wczoraj posprzątała kościół. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania Panią Ingę Wybierek, rodzinę państwa Gębala oraz Br. Roberta Rachwała.