27 niedziela zwykła


  1. Dziś po mszy św. przedpołudniowej nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w październiku. Od poniedziałku do soboty w naszym kościele różaniec o 16.30, po nim msza św.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Połączymy ją z nabożeństwem różańcowym przed mszą św. Prośby i podziękowania można składać w skrzynkach, które znajdują się w wejściu do kościoła.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  4. Dziękujemy Pani Marcie i przedstawicielom naszej parafii za wzięcie udziału w odpuście i procesji różańcowej ulicami Dziwnowa.
  5. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy XVI Dzień Papieski, któremu towarzyszyć będzie hasło „Jan Paweł II – Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Przewodniczący Rady Fundacji kard. Kazimierz Nycz podkreślił, że tegoroczny Dzień Papieski będzie nawiązywać do obchodzonego w Kościele na świecie Jubileuszu Miłosierdzia. Tak jak w ubiegłych latach, podczas zbiórek przy kościołach i na ulicach można będzie pomóc sfinansować stypendia dla uzdolnionej młodzieży z uboższych rodzin.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie Panu Adamowi Boguszowi i Państwu Derda za przygotowanie kościoła na niedzielę. W następną sobotę prosimy Panie Katarzynę Kurowską i Agnieszkę Zielonka – Kubińską. Dziękujemy za Waszą dbałość o kościół.