27 niedziela zwykła


 

1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych oraz spotkanie członków Koła Żywego Różańca.

2. W  poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii.

3. We wtorek o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W środę o godz. 17.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim tym osobom, które wzięły udział w II Procesji Różańcowej w intencji  Miasta Dziwnów i Gminy Dziwnów: Łukęcina, Międzywodzia, Dziwnówka i Dziwnowa.

6. Przez cały miesiąc październik, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Sprawować je będziemy w dni powszednie o godz. 16.30. a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00. Kierujemy prośbę do rodziców, by zachęcali dzieci do uczestnictwa w tym nabożeństwie, najlepiej  dając przykład osobistego w nim udziału.

7. Są wolne intencje mszalne. Zainteresowanych zapraszamy po mszy św. do zakrystii.

8. W następną niedzielę będziemy obchodzić XV Dzień Papieski pod hasłem Jan Paweł II – Patron Rodziny. W przyszłą niedzielę, podczas kwesty przy kościołach, na ulicach i w miejscach publicznych, będziemy mogli wesprzeć materialnie ten wyjątkowy pomnik wdzięczności budowany Świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II. W następną niedzielę po mszach św. zbiórka do puszek. 

9. Składamy serdeczne podziękowanie Pani Indze Wybierek, rodzinie państwa Gębala oraz Bratu Robertowi, którzy wczoraj posprzątalikościół. W następną sobotę zapraszamy do sprzątania rodzinę państwa Michalskich.