29 niedziela zwykła


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 niedziela zwykła

22. 10. 2017

  1. Nasze cotygodniowe modlitwy: litanię do św. Jana Pawła II, nowennę do Matki Bożej, łączymy z nabożeństwem różańcowym, na które zapraszamy w dni powszednie o godz. 16.30, a w niedziele października o godz. 9.30.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na wsparcie ofiar ostatniego trzęsienia ziemi w Meksyku.
  3. Od jutra rozpoczyna się w Kościele tydzień misyjny. Zachęcamy do modlitwy w intencji misji jak również w intencji powołań misyjnych.
  4. Przypominamy o inicjatywie obywatelskiej #ZATRZYMAJABORCJE ma na celu powstrzymanie okrutnego procederu aborcji i ochronę życia najbardziej bezbronnych. Możemy przyczynić się do walki w obronie ich życia, składając swój podpis pod petycją w tej sprawie przy wyjściu z kościoła.
  5. Dziękujemy Paniom Iwonie Urbańskiej i Marcie Miodońskiej za posprzątanie kościoła na niedzielę. W tym tygodniu o to samo prosimy Panią Ingę Wybierek i Brata Roberta. Dziękujemy za troskę o kościół parafialny.
  6. W czwartek 26 października udamy się z parafialną pielgrzymką na Jasną Górę. Szczegółowy program pielgrzymki znajduje się w zakrystii. Prosimy uczestników pielgrzymki o zabranie i zapoznanie się z nim.
  7. Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. Będziemy ich wspominać we wspólnej modlitwie opartej na tradycyjnych wypominkach. Gotowe karty na wypominki znajdują się na stoliku z obrazkami. Prosimy o jak najszybsze ich wypełnienie i pozostawienie w zakrystii.