3 niedziela Adwentu


  1. Trwa Adwent, który jest czasem naszego przygotowania się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, podczas których czcimy pierwsze przyjście Chrystusa między ludzi. Msze św. roratnie w naszym kościele są sprawowane dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki, a dla dorosłych również we wtorki i czwartki o godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby rodzice nadal przyprowadzali swoje dzieci na msze św. roratnie. i jak to czynią, sami uczestniczyli w tych mszach św.
  2. W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii
  3. We wtorek o godz. 16.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę o godz. 17.00. nowenna i msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W sobotę 17 grudnia rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci poczętych. Także w tym dniu o godz. 16.00. spotkanie dzieci I komunijnych.
  6. W naszej parafii spowiedź adwentowa będzie w IV niedzielę adwentu 17 grudnia od godz. 09.30. Prosimy nie zostawiać spowiedzi św. na dzień wigilijny.
  7. W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny, a kartki bożonarodzeniowe znajdują się na stole przy wyjściu z kościoła.
  8. W Nowym Roku 2017 w dniach 9-10 stycznia, Ojcowie pragną odwiedzić wiernych w naszej parafii w ich domach i przybyć na wspólną modlitwę, pobłogosławić dom i porozmawiać na tematy religijne. Wierni, którzy pragną zaprosić kapłana do swego domu po kolędzie, proszę o osobiste zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do 31 grudnia br. Po tym dniu nie będą realizowane zgłoszenia związane z wizytą duszpasterską.
  9. Serdecznie dziękujemy rodzinie państwa Derda i Panu Adamowi Boguszowi za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Katarzynę Kurowską i Agnieszkę Zielonka-Kubińską. Dziękujemy, że czujecie się odpowiedzialni za swój kościół parafialny.