3 niedziela Adwentu


Trwa Adwent, który jest czasem naszego przygotowania się do radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia, podczas których czcimy pierwsze przyjście Chrystusa między ludzi. Msze św. roratnie w naszym kościele są sprawowane dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki, a dla dorosłych również we wtorki i czwartki o godz. 17.00. Bardzo prosimy, aby rodzice nadal przyprowadzali swoje dzieci na msze św. roratnie. i jak to czynią, sami uczestniczyli w tych mszach św.

W  poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin z naszej parafii

We wtorek o godz. 16.50.  koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę o godz. 17.00.  nowenna i msza św. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus w intencji dzieci poczętych.

W naszej parafii spowiedź adwentowa będzie  w  następną  niedzielę  od  godz. 09.30.  Prosimy nie zostawiać spowiedzi św. na dzień wigilijny.

W tym roku nie zbieramy ofiar  pieniężnych na elementy dekoracyjne do naszego parafialnego żłóbka. Zostały jeszcze pieniądze z ofiar zbieranych na  relikwie i obraz św. Jana Pawła II.

W zakrystii można nabyć opłatki na stół wigilijny.

W Nowym Roku 2016 w dniach 7-8 stycznia, Ojcowie pragną odwiedzić wiernych w naszej parafii w ich domach i przybyć na wspólną modlitwę, pobłogosławić dom i porozmawiać na tematy religijne. Wierni, którzy pragną zaprosić kapłana do swego domu po kolędzie, proszę o osobiste zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej do 31 grudnia br.

Składamy serdeczne podziękowanie rodzinie państwa Binkowskich za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy rodzinę państwa Urbańskich (AGH) oraz  p. Martę Miodońską.  Dziękujemy wszystkim za dbanie o nasz kościół.