3 niedziela po Wielkiej Nocy


1. W ubiegłą niedzielę dzięki Waszej hojności zebraliśmy 230 zł na działalność Caritas. W imieniu potrzebujących i biednych, dziękujemy!

2. Jutro, 10 minut przed Mszą świętą pomodlimy się litanią do św. Jana Pawła II w intencji rodzin. We wtorek przed Mszą świętą Koronka do Miłosierdzia Bożego, natomiast w środę przyzywamy wstawiennictwa Matki Bożej Nieustającej Pomocy podczas nowenny po Mszy świętej o godz. 17.00.

3. Serdecznie dziękujemy Paniom Iwonie Urbańskiej i Marcie Miodońskiej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. W następną sobotę o sprzątanie prosimy Panie: Ingę Wybierek i Lidię Radecką.

4. Dzisiaj, 15 kwietnia, o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy XVI Szczeciński Marsz dla Życia pod hasłem: Piękni od poczęcia. Jest ono wyrazem afirmacji każdego ludzkiego życia, od momentu jego zaistnienia. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Jak co roku organizatorzy zachęcają do włączenia się w zbiórkę pieluszek jednorazowych dla niemowląt, które będzie można oddać przy pomniku św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach przed wyruszeniem Marszu. Zebrane artykuły zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki w Poczerninie.