3 Niedziela Wielkanocna


  1. W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II.
  2. We wtorek o godz. 16.50 Koronka do miłosierdzia Bożego.
  3. W środę 13 kwietnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia. W tym dniu o godz. 17.00. zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek 14 kwietnia, dokładnie po 1050 latach, Episkopat Polski wraz z zaproszonymi gośćmi, między innymi legatem papieskim kardynałem Pietro Parolim – sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej i Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzejem Dudą, będzie dziękować w katedrze gnieźnieńskiej za łaskę chrztu naszej Ojczyzny. Z bazyliki prymasowskiej, od grobu i relikwii św. Wojciecha, zostaną również posłani misjonarze, by nieść Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie na krańce świata. Są oni wyrazem naszej wdzięczności za łaskę chrztu św. oraz znakiem żywotności polskiego Kościoła. Transmisja mszy św. o godz. 17.25. w programie pierwszym Telewizji Polskiej.
  5. W drugim dniu w czwartek, obchody 1050 Chrztu Polski będą miały miejsce w Archikatedrze Poznańskiej o godz. 17.00. Uroczystość ta będzie transmitowana przez Telewizję Trwam.
  6. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom: Krystynie Kozickiej, Justynie Kowal i Elżbiecie Kozickiej za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Małgorzatę Lao i  Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.