3 Niedziela Wielkanocna


  1. W dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzona, zaplanowana przez Konferencję Episkopatu Polski, zbiórka funduszy do puszek na pomoc ludziom dotkniętym największym w dzisiejszym świecie dramatem wojennym i humanitarnym w Syrii. Zachęcamy także rodziny, wspólnoty oraz parafie do włączenia się w tę pomoc poprzez program Rodzina Rodzinie zainicjowany przez Caritas Polska.
  2. Informujemy, że od jutra, msze św. w naszym kościele będą sprawowane w dni powszednie o godz. 20.00, a w niedziele bez zmian; o godz. 10.00 i 16.30.
  3. W poniedziałek o godz. 19.50. litania do św. Jana Pawła II.
  4. We wtorek o godz. 19.50 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. We wtorek 1 maja rozpoczynamy miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. W roku Jubileuszu 300 – lecia Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej nabożeństwo majowe z Litanią loretańską w dni powszednie po mszy św. wieczornej, a w niedziele po mszy św. o godz. 10.00. Weźmy w nich udział, polecając Matce Najświętszej wszystkie nasze sprawy, nasze rodziny i ojczyznę, nasze troski i radości.
  6. W uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski3 maja, obchodzić będziemy w naszej parafii uroczystość odpustową oraz 19 rocznicę powstania parafii. Msza św. sprawowana będzie o godzinie 10.00, której przewodniczyć będzie i Słowo Boże wygłosi O. Proboszcz Dariusz Szuba.
  7. W następną niedzielę po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych.
  8. Serdecznie dziękujemy Paniom: Indze Wybierek, Lidii Radeckiej oraz Br. Robertowi za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panią Marię Walczak i Pana Tadeusza Musialskiego. Dziękujemy, że troszczycie się o swój kościół parafialny.