3 niedziela wielkanocna


 

1. We wtorek o godz. 16.50. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2.  W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00.

3.  W czwartek 23 kwietnia będziemy obchodzić uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. Zapraszamy na wieczorną mszę św.,  w czasie której będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny.

4. Informujemy że, od l maja msze św. w naszym kościele będą sprawowane w dni powszednie o godz. 20.00. a w niedziele bez zmian; o godz. 10.00 i 16.30.

5.  Drodzy Parafianie i Ofiarodawcy naszej parafii. Dobiegło końca zbieranie ofiar na obraz i relikwie św. Jana Pawła II dla naszego kościoła parafialnego. Pragnę podziękować za złożone ofiary Warn Drodzy Parafianie jak i Warn Dobrodziejom naszej parafii. Obraz i relikwie znajdują się na terenie naszej parafii. Początkowo poświęcenie obrazu i wprowadzenie relikwii miało nastąpić 27 kwietnia lub w odpust parafialny 3 maja. Uroczystość ta odbędzie się 21 czerwca z udziałem ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi – Metropolity Szczecińsko – Kamieńskiego. Proszę o zarezerwowanie tego terminu na to modlitewne wydarzenie parafialne.

6. W dniu 5 maja br. o godz. 12.00. z inicjatywy organizacji „Pomoc Kościołowi w Potrzebie" odbędzie się bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można już od jutra dostarczać do klasztoru i zostawiać przed środkowym garażem. Zbiórka ta ma na celu zrealizowanie projektów edukacyjnych w Afryce.

7. Wczoraj kościół parafialny posprzątali: Pan Adam Bogusz i rodzina Państwa Derda. W nadchodzącą sobotę do sprzątania zapraszamy rodzinę państwa Kurowskich.