3 niedziela zwykła


  1. W poniedziałek o godz. 16.50. litania do św. Jana Pawła II.
  2. We wtorek  o godz. 16.50. koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W środę o godz. 17.00. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Od dwóch tygodni wydajemy Parafialny Biuletyn, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Po uzgodnieniu z Radą Parafialną została podjęta decyzja, aby każda rodzina złożyła ofiarę pieniężną w kwocie 10 zł. na cały rok. Ofiarę tę można złożyć podczas mszy św. na tacę. Dziękujemy za materialne wsparcie.
  5. W dniach 7 – 8 luty przybędą do Kamienia Pomorskiego do Katedry symbole Światowych Dni Młodzieży – Krzyż i Ikona Matki Bożej. Program przedstawia się następująco: 7 lutego w niedzielę rozpoczęcie czuwania modlitewnego o godz. 21.00.; msza św. o godz. 21.30.; 8 lutego od godz. 9.00. procesja z symbolami Światowych Dni Młodzieży ulicami miasta do godz. 12.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W dniu 2 lutego br. zakończy się Rok Życia Osób Konsekrowanych w katedrze w Szczecinie. Z tego powodu nie będzie mszy św. o godz. 17.00. tylko o godz. 8.00. Już dzisiaj informujemy o tej zmianie.
  7. Składamy serdeczne podziękowanie Paniom Krystynie Kozickiej, Justynie Kowal oraz Elżbiecie Kozickiej za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie Małgorzatę Lao i Katarzynę Pietrzak. Dziękujemy wszystkim za dbałość o swój kościół.