30 niedziela zwykła


  1. Przed nami ostatni tydzień października, zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Sprawujemy je w dni powszednie o godz. 16.30.
  2. W poniedziałek o godz. 16.20 litania do św. Jana Pawła II przed Jego relikwiami w intencji rodzin naszej parafii.
  3. We wtorek o godz. 16.20 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym przed mszą św.
  5. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony pamięci zmarłych. Z tej okazji uporządkujmy groby; pamiętajmy też o pomocy duchowej, czyli modlitwie za zmarłych. Można składać wypominki za zmarłych, których będziemy polecać od 2 do 8 listopada w różańcu o godz. 16.30. Wypominki składamy w kancelarii lub zakrystii. Kartki do wpisywania imion i nazwisk są wyłożone na stoliku przy wejściu.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. w naszym kościele tylko o godz. 10.00. Pół godziny przed Eucharystią różaniec za zmarłych z wypominkami. W tym dniu również zmiana tajemnic różańcowych. W Dzień Zaduszny, w naszym kościele o 16.30 różaniec za zmarłych z wypominkami, a po nim msza św. za polecanych w wypominkach.
  7. Również 2 listopada, o godz. 17.00 w Konkatedrze kamieńskiej Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga odprawi mszę świętą w intencji wszystkich wiernych zmarłych. Po liturgii wyruszy procesja modlitewna za zmarłych.
  8. Ofiary na kwiaty i dekoracje listopadowe można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  9. Składamy serdeczne podziękowanie Pani Marcie za posprzątanie kościoła. W następną sobotę o pomoc w utrzymaniu czystości w kościele prosimy Panie: Krystynę Kozicką, Justynę Kowal i Elżbietę Kozicką.