31 niedziela zwykła


  1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 10.00. wymiana tajemnic różańcowych.
  2. Jutro o godz. 16.30. ostatnie nabożeństwo różańcowe.
  3. We wtorek 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych msza św. w naszym kościele tylko o godz. 10.00. a po mszy św. różaniec za zmarłych z wypominkami.
  4. W dniach od 1 do 8 listopada włącznie można uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Różaniec za zmarłych zapisanych w wypominkach w dzień powszedni o godz. 16.30. a w niedzielę po mszy św. o godz. 10.00.
  5. W środę 2 listopada o godz. 17.00.  msza św. w intencji osób zapisanych w wypominkach, a w poniedziałek 7 listopada o godz. 17.00.  msza św. w intencji tych, „którzy nie wrócili z morza”. Po mszy św. zapalenie zniczy pod krzyżem.
  6. Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę połączymy z nabożeństwem różańcowym przed mszą św. o godz. 16.30.
  7. W środę na godz. 17.00. zapraszamy kandydatów do bierzmowania na mszę św. i katechezę.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  9. Ofiary na kwiaty do naszego kościoła z okazji 1 listopada można przynosić do zakrystii lub kancelarii.
  10. Serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi Musialskiemu i Pani Marii Walczak za przygotowanie kościoła na niedzielę. O posprzątanie kościoła w następną sobotę prosimy Panie: Krystynę i Elżbietę Kozicką, Justynę Kowal. Dziękujemy, że czujecie się odpowiedzialni za swój kościół parafialny.